Hoşgeldiniz sayın misafirimiz...

Sitemize üye olmadan mesaj atabilirsiniz Daha fazla özellik kullanmak için 1dakikada üye olabilirsiniz...
İyi eglenceler PaTRoN

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz sayın misafirimiz...

Sitemize üye olmadan mesaj atabilirsiniz Daha fazla özellik kullanmak için 1dakikada üye olabilirsiniz...
İyi eglenceler PaTRoN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"F.Bahçe'yi bana bırakın"

KraL
    KraL
    AdmiN

Kişi sayfası
    Ceza:
    "F.Bahçe'yi bana bırakın" Img_left1/50"F.Bahçe'yi bana bırakın" Empty_bar_bleue  (1/50)

"F.Bahçe'yi bana bırakın" Empty "F.Bahçe'yi bana bırakın"

Mesaj tarafından KraL C.tesi 11 Nis. 2009 - 11:30

"F.Bahçe'yi bana bırakın"

"F.Bahçe'yi bana bırakın" Lincoln34
    10.04.2009 14:07 - Spor haberleri bugün 315.344 kişi tarafından okundu

Korkmaz´la görüşen Lincoln´ün, "Kendimi size, yönetimimize ve taraftara affettirmek için derbide görev istiyorum hocam" dediği öğrenildi.
    Derbiye sayılı gün kala Galatasaray’da yine en sıcak gündem Lincoln. Brezilya kaçamağının faturasını ödeyen Sambacı, dün sabahki antrenmanın ardından teknik direktör Bülent Korkmaz’la bir görüşme yaptı. Yıldız futbolcunun bu görüşmede, hocasından forma isteyerek, “Kendimi size, antrenörlerime, bana her zaman sahip çıkan yöneticilerimize ve kalbimde çok özel yeri olan büyük Galatasaray taraftarına affettirmek için Fenerbahçe maçından daha iyi fırsat bulamam. Tüm camiamızı mutlu etmek için bu derbide sizden görev istiyorum hocam. İzin verin, bu maçı alalım, hep beraber ikinci şampiyonluğa yürüyelim” dediği belirlendi.
    Tüm gün frikik çalışıyor
    İnternet sitelerinde görüş belirten taraftarlar da, Sambacı’yı derbide sahada görmek istiyor. Çalışmalarını takımdan ayrı olarak özel bir program eşliğinde sürdüren Lincoln’ün hayli hırslı olduğu, sürekli olarak frikik ve uzaktan şut çalışması yaptığı da gelen haberler arasında.

Forum Saati Ptsi 29 Nis. 2024 - 10:55