Hoşgeldiniz sayın misafirimiz...

Sitemize üye olmadan mesaj atabilirsiniz Daha fazla özellik kullanmak için 1dakikada üye olabilirsiniz...
İyi eglenceler PaTRoN

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz sayın misafirimiz...

Sitemize üye olmadan mesaj atabilirsiniz Daha fazla özellik kullanmak için 1dakikada üye olabilirsiniz...
İyi eglenceler PaTRoN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşte gerçek 'cep herkülü'

KraL
    KraL
    AdmiN

Kişi sayfası
    Ceza:
    İşte gerçek 'cep herkülü' Img_left1/50İşte gerçek 'cep herkülü' Empty_bar_bleue  (1/50)

İşte gerçek 'cep herkülü' Empty İşte gerçek 'cep herkülü'

Mesaj tarafından KraL C.tesi 11 Nis. 2009 - 11:29

İşte gerçek 'cep herkülü' Cep-herkul

Soyadı 'Dev' olmasına rağmen, boyu sadece 90 santimetre olan Hindistanlı Aditya Romeo Dev, 2 yıldır gönül verdiği vücut geliştirme sporunda engel tanımadan çalışıyor ve görenleri şaşkına çeviriyor.

İŞTE DÜNYANIN TEK GERÇEK CEP HERKÜLÜNÜN İLGİNÇ GÖRÜNTÜLERİ

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Phagwara kentinde yaşayan 19 yaşındaki Aditya Romeo Dev, toplam vücut ağırlığı sadece 9 kilo 7 gram olmasına rağmen 1.5 kilogramlık ağırlıkları rahat rahat kaldırabiliyor. Yaşadığı kentte bir hayli ünlü olan ve birçok kez yerel televizyon kanallarında dans ve vücut gösterileri sergileyen Aditya, devam ettiği spor salonunun da adeta maskotu olmuş durumda. Cüce olmasına rağmen, orantılı vücut hatlarıyla ve geliştirdiği 'minik' kaslarıyla
    KraL
    KraL
    AdmiN

Kişi sayfası
    Ceza:
    İşte gerçek 'cep herkülü' Img_left1/50İşte gerçek 'cep herkülü' Empty_bar_bleue  (1/50)

İşte gerçek 'cep herkülü' Empty Geri: İşte gerçek 'cep herkülü'

Mesaj tarafından KraL C.tesi 11 Nis. 2009 - 11:29

İşte gerçek 'cep herkülü' Cep-herkul

Kapkara gözü, kaşı ve bıyığına büyük tezat oluşturan civciv sarısı saçlarıyla nevi şahsına münhasır bir cüce olan 'Romeo' lakaplı Aditya, "İki yıldır durmak bilmeden çalışıyorum, ünlü olmak için kendimi ağırlık kaldırmaya verdim ve şimdi dünyanın en güçlü cücesiyim. Herkes bana gıptayla bakıyor. Aerobik, halter kaldırma ve dans ile uğraşıyorum. Televizyon şovlarına davet ediliyorum. Bu gösterilerden iyi de para kazanmama rağmen zenginlik umrumda değil" diye konuşuyor.

38 santimetrelik kafa çevresi ve 50 santimetrelik göğüs genişliğine sahip olan Aditya'nın koçu Racit Pal da, genç sporcunun küçük vücudunu geliştirmek için saatler boyunca çalıştıklarını ifade etti.

Forum Saati Cuma 3 Mayıs 2024 - 0:05